Sklep

Zadzwoń

Napisz

Łóżka rehabilitacyjne - komfort, bezpieczeństwo i profesjonalizm

Łóżko dla niepełnosprawnych


Dobre i funkcjonalne łóżko rehabilitacyjne to nie tylko odpowiednia przestrzeń do wypoczynku i regeneracji. To przede wszystkim akcesorium, z którym pacjent będzie miał kontakt przez wiele dni, tygodni, a nawet miesięcy. My to rozumiemy, dlatego udostępniamy Państwu najwyższej jakości sprzęt, który pozwoli na szybkie i efektywne przeprowadzenie kompleksowego procesu rehabilitacji.


Sprzęt na miarę potrzeb i możliwości


Każde łóżko dla niepełnosprawnych, które jest dostępne w naszej ofercie, to sprzęt rehabilitacyjny na najwyższym poziomie. Zapewnia on możliwość przeprowadzenia kompleksowego procesu rehabilitacji, zgodnie z oczekiwaniami pacjenta i - co równie ważne - z zaleceniami lekarza. Każde nasze łóżko posiada odrębny system regulacji położenia, dzięki czemu może być ono dopasowane do warunków fizjonomicznych pacjentów i to nawet tych, którzy są obłożnie chorzy. Co więcej, posiada ono ergonomiczne uchwyty, zapewniające pełny komfort procesu leczenia.


Kompleksowa obsługa


Atutem naszej firmy jest kompleksowa obsługa Klienta, poprzez którą rozumiemy dostosowanie się do jego oczekiwań i potrzeb. Oznacza to m.in, że nie tylko wniesiemy sprzęt rehabilitacyjny na określony poziom, ale też profesjonalnie go złożymy. Dzięki temu, nasi Klienci nie muszą martwić się o jego montaż, a co za tym idzie - mogą ekspresowo skorzystać z dostarczanych przez nas rozwiązań. Chcemy też podkreślić, że transport zamówionych łóżek jest realizowany możliwie jak najszybciej, co maksymalnie skraca proces oczekiwania na zgłoszone przez klienta zamówienie.


Maksymalny poziom bezpieczeństwa


Wszystkie nasze łóżka posiadają stosowne certyfikaty, które poświadczają o ich jakości i niezawodności. Na tym jednak nie koniec, gdyż są one - zwłaszcza w dobie pandemii - objęte pełną procedurą dezynfekcji. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że trafia do nich w pełni niezawodny, a zarazem bezpieczny sprzęt. Strategia ta wpisuje się w nasze dążenie do dbałości o higienę Pacjentów, która - co warto zaznaczyć - jest naszym priorytetem. Dbamy również o to, by zapewnić im dostęp do najwyższej jakości materacy, a co za tym idzie - najwyższy możliwy standard leczenia.


Moc akcesoriów


Istotą naszej oferty są łóżka rehabilitacyjne na wynajem, które - w zależności od potrzeb - udostępniamy naszym klientom w różnych konfiguracjach. Na tym jednak nie koniec, gdyż prowadzimy również sklep, w ramach którego oferujemy szereg funkcjonalnych akcesoriów, które są dopasowane do każdego, wypożyczanego łóżka dla osób niepełnosprawnych. Wózki, stoliki, podpórki, a także wiele innych, analogicznych akcesoriów, to tylko wąskie grono produktów, które są u nas dostępne. W razie potrzeby, możemy też doradzić nabycie lub wypożyczenie określonego sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze efektywniej pomóc osobom cierpiącym na ciężkie i niejednokrotnie przewlekłe schorzenia.


Reasumując, każde nasze łóżko dla niepełnosprawnych to sprzęt rehabilitacyjny z najwyższej półki. Co więcej, cały czas dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była aktualizowana i udoskonalana.

łóżko dla niepełnosprawnych
Ocena 5 (9 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl