Sklep

Zadzwoń

Napisz

Łóżko ortopedyczne – kiedy warto z niego skorzystać?

Sprzęt rehabilitacyjny Rehavit Małopolska


Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny ułatwia powrót do zdrowia i pomaga w codziennej opiece nad osobą niesprawną, niesamodzielną. Jednym z najczęściej używanych sprzętów tego typu jest łóżko ortopedyczne. Kiedy warto z niego skorzystać?


Czym wyróżnia się łóżko ortopedyczne?


Łóżko rehabilitacyjne, również określane jako łóżko ortopedyczne, to sprzęt rehabilitacyjny przeznaczony dla osób z problemami z samodzielną sprawnością. Może być on używany zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci.


W porównaniu do zwykłego mebla łóżko rehabilitacyjne wyróżnia się inną budową, dzięki czemu uzyskuje ono dodatkowe funkcjonalności i zapewnia odpowiedni komfort i bezpieczeństwo dla użytkownika oraz dla jego opiekuna. 


Łóżka ortopedyczne wyposażone są w regulowane leża, również z opcją elektrycznego sterowania za pomocą pilota dla wyboru optymalnej pozycji. Umieszczone w nogach łóżka kółka z hamulcami ułatwiają jego przemieszczanie i zatrzymanie w danej pozycji. Łóżka te mają praktyczne barierki ułatwiające wstawanie i chroniące przed upadkiem, a także mogą być wyposażone w wysięgniki.


Uzupełnieniem łóżka rehabilitacyjnego jest materac. Może być to też materac przeciwodleżynowy, który redukuje ryzyko powstawania odleżyn u osób leżących. 


Zastosowanie łóżka ortopedycznego


Ze względu na swoją specjalną budowę łóżka rehabilitacyjne mają bardzo szerokie zastosowanie.


Łóżka ortopedyczne używane są głównie w poniższych przypadkach:
- Osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi,
- Osoby po kontuzjach, urazach,
- Osoby po operacjach, zabiegach,
- Osoby w trakcie rehabilitacji,
- Seniorzy,
- Osoby z chorobami neurodegeneracyjnymi – otępieniem, chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona,
- Osoby osłabione, między innymi chorujące na nowotwory.


Łóżka rehabilitacyjne zapewniają wówczas najwyższy komfort dla użytkownika, pomagają mu w rekonwalescencji, ułatwiają prowadzenie codziennych czynności i ćwiczeń oraz zapewniają właściwy poziom bezpieczeństwa. Wspierają też opiekunów, którzy mogą łatwiej zajmować się swoimi podopiecznymi.


Wynajmij nowoczesne łóżko ortopedyczne!


Aby skorzystać z nowoczesnego łóżka rehabilitacyjnego, nie trzeba decydować się na jego zakup. W naszej wypożyczalni wynajmą Państwo profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny w niskiej cenie!

Wynajmujemy wysokiej klasy łóżka ortopedyczne, w tym komfortowe łóżka rehabilitacyjne elektryczne, które sterowane są za pomocą pilota i umożliwiają proste przyjęcie odpowiedniej pozycji przez użytkownika, a przy tym ułatwiają opiekę.


Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych – nasze najważniejsze atuty to:
- Szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego dla pacjentów z różnymi dolegliwościami,
- Wysokiej klasy wyposażenie od renomowanych producentów,
- Fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu,
- Profesjonalna i kompleksowa obsługa,
- Przystępne ceny wynajmu łóżek rehabilitacyjnych,
- Dostawa sprzętu bezpośrednio do naszych klientów.


Zapraszamy do skontaktowania się z naszą wypożyczalnią, by wynająć łóżko ortopedyczne – jesteśmy stale do Państwa dyspozycji!

Działamy od ponad dwóch dekad na terenie Małopolski i Śląska.

Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte w tym czasie i wiedze, która stale poszerzamy. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji kiedy chory potrzebuje łóżko ortopedyczne. Zapewniamy transport do wskazanej lokalizacji, montaż sprzętu i odpowiednie ustawienie. Każde oferowane przez nas łóżko ortopedyczne jest w nienagannym stanie technicznym oraz wizualnym. Prosta obsługa sprawia, że odziennie użytkowany sprzęt rehabilitacyjny znacznie ułatwia opiekę nad osobą chorą.

sprzęt rehabilitacyjny, łóżko ortopedyczne
Ocena 5 (4 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl