Sklep

Zadzwoń

Napisz

Niezawodny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny na wynajem

Na łóżko przeciwodleżynowe i inne sprzęty medyczne można otrzymać refundację w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, ale niestety wypłacane środki pozwalają na sfinalizowanie zakupu wyłącznie podstawowych przedmiotów rehabilitacyjnych. Nie trzeba jednak narażać się na wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych, bo profesjonalny sprzęt medyczny może zostać wypożyczony. Będzie to świetne rozwiązanie także dla osób, które planują zakup, ale chciałyby najpierw przetestować sprzęt, sprawdzić jego funkcje i upewnić się, że spełniają oczekiwania. Wypożyczalnia to idealne miejsce dla pacjentów, którzy utracili sprawność na stałe lub tymczasowo w wyniku wypadku/choroby.


Łóżko przeciwodleżynowe dopasowane do potrzeb pacjenta


Sprzęt medyczny poprawia komfort pacjenta, zapewnia bezpieczeństwo, ułatwia opiekę i pielęgnację, przyspiesza powrót do zdrowia. Jest niezwykle pomocny podczas wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego ma w swojej ofercie rozmaite przedmioty ortopedyczne. Można wynająć ortezy kończyn, gorsety i kołnierze, laski inwalidzkie, balkoniki do chodzenia, wózki inwalidzkie, kule. Dostępnych jest także szereg środków pomocniczych w postaci inhalatorów, koncentratorów tlenu, poduszek i materacy przeciwodleżynowych. W przypadku osób chorych, niepełnosprawnych, kontuzjowanych i starszych niezwykle dużym ułatwieniem będzie zastosowanie podnośników, schodołazów, ramp. Dostępne są także urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone do łazienki. Pomocne będą krzesła prysznicowe/toaletowe. Wózek inwalidzki zapewnia bezproblemowe przemieszczanie się, z kolei materac przeciwodleżynowy wspomaga leczenie i przeciwdziała powstawaniu bolesnych zmian skórnych. Dostępne są nawet wielofunkcyjne wózki inwalidzkie z toaletą, które mogą być używane podczas kąpieli, zajęć z rehabilitantem, przy stole podczas spożywania posiłku.


Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego - dlaczego warto?


Wypożyczenie sprzętu medycznego wiąże się z korzyściami finansowymi. Można zaoszczędzić pieniądze na zakupie, zapewniając pacjentowi profesjonalne przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze. Jeśli sprzęt ma być użytkowany tylko przez określony czas, to jego wynajęcie jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Będzie ono odpowiednie nawet dla osób, które borykają się z ograniczonym budżetem, niemających wystarczającej ilości wolnych środków na sfinansowanie profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego.


Klient płaci wyłącznie za użytkowanie sprzętu. Nie ponosi kosztów związanych z jego serwisowaniem, przeglądami technicznymi itd. Jeśli łóżko przeciwodleżynowe lub wózek inwalidzki przestaną być potrzebne, to nie będzie problemu z ich zwróceniem. Firma zajmie się odbiorem wypożyczonego sprzętu. Kolejną zaletą wynajmu jest ograniczenie formalności do minimum. Można bardzo szybko skompletować niezbędne sprzęty medyczne, które zostaną dostarczone bezpośrednio do domu pacjenta i prawidłowo zamontowane. Wszystko odbywa się na jasnym zasadach. Klienci mają także zapewnione wsparcie ze strony wypożyczalni. Mogą liczyć na fachową i rzeczową pomoc.

łóżko przeciwodleżynowe, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego
Ocena 5 (8 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl