Sklep

Zadzwoń

Napisz

Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny na wynajem

Osoba przewlekle chora, niepełnosprawna lub wymagająca rehabilitacji potrzebuje profesjonalnego sprzętu medycznego. Kluczowe staje się zapewnienie jej komfortu i bezpieczeństwa. Długotrwałe przebywanie w pozycji leżącej jest bardzo obciążające zarówno dla psychiki, jak i ciała. Warto wobec tego zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który ułatwi codzienne funkcjonowanie, odciąży kręgosłup. Z pomocą przychodzi wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, materacy przeciwodleżynowych i szeregu innych pomocy dla pacjentów. Pracownicy pomogą dobrać je do wagi i wzrostu chorego, stopnia ograniczenia ruchowego, rodzaju choroby.


Łóżko rehabilitacyjne wynajem czy zakup?


Łóżko rehabilitacyjne można oczywiście kupić w sklepie medycznym. Niestety wiąże się to z niemałymi kosztami. Możliwe jest jednak uchronienie się przed wydatkiem rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Z pomocą przychodzi profesjonalna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Można zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas, bo łóżko i inne urządzenia są dostępne od ręki. Pracownicy nie tylko doradzą w kwestii doboru najlepszego sprzętu rehabilitacyjnego, ale też zajmą się jego transportem, wniesieniem do domu i zamontowaniem. Pozwoli to uniknąć błędów podczas samodzielnego składania. Będzie można szybko zapewnić choremu dogodne warunki do wypoczynku, spożywania posiłków, rehabilitacji itd. Pracownicy pokażą również, jak działa wypożyczony sprzęt, jak go prawidłowo użytkować i konserwować. Oferta wypożyczalni nie ogranicza się wyłącznie do łóżek rehabilitacyjnych, można zaopatrzyć pacjenta w wózek inwalidzki, materac przeciwodleżynowy, kule, protezę, balkonik itd. Wystarczy przedstawić swoje potrzeby, a obsługa wypożyczalni udzieli fachowego doradztwa i pomoże w dopasowaniu idealnego sprzętu. 


Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny na każdą kieszeń


Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego to świetna rozwiązanie dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Można je polecieć przede wszystkim osobom starszym, które borykają się z ograniczonymi możliwościami finansowymi. Brak środków na zakup sprzętu nie musi być jednak problemem. Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego i szeregu innych akcesoriów medycznych nie obciąży budżetu. Wystarczy uiszczać co miesiąc relatywnie niewielką opłatę, aby móc w pełni korzystać z profesjonalnego sprzętu. Klient nie ponosi kosztów związanych z serwisowaniem wynajmowanego łóżka. Płaci wyłącznie za jego użytkowanie. Wszystkie formalności zostały ograniczone do minimum. Oferowane sprzęty są w pełni sprawne, solidne, zdezynfekowane. Ich zadaniem jest poprawienie jakości życia osób wymagających rehabilitacji.


Profilaktyka przeciwodleżynowa dla pacjentów przebywających długotrwale w pozycji leżącej


Łóżko rehabilitacyjne w połączeniu ze specjalnym materacem to wręcz niezbędna profilaktyka dla pacjentów przebywających długotrwale w pozycji leżącej. Wypożyczalnia dba o czystość i higienę, aby każdy był w pełni zadowolony. Celem jest zapewnienie godnych i domowych warunków życia osobom wymagającym długoterminowej opieki. W ofercie znajdują się nowoczesne łóżka elektryczne, sterowane pilotem, z możliwością regulowania poszczególnych segmentów. Nie ma problemu z podniesieniem zagłówka, aby pacjent mógł przyjąć wygodną pozycję siedzącą. Oparcie ułatwia pracę opiekunowi, spożywanie posiłków przez pacjenta. Chory ma lepszy kontakt z otoczeniem, a regulacja segmentów zmniejsza ryzyko wystąpienia odleżyn i przykurczy.

Łóżko rehabilitacyjne wynajem, Profilaktyka przeciwodleżynowa
Ocena 4.89 (9 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl