Rehavit - wypożyczalnia sprzętu medycznego

Rehavit, wypożyczalnia Łóżek rehabilitacyjnych


Wypożyczalnia sprzętu medycznego Rehavit działa z powodzeniem na rynku od 2013 roku. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, wiedzę oraz rzeszę zadowolonych klientów. Naszą działalność rozpoczęliśmy na terenie Śląska gdzie jesteśmy największą i najprężniej działającą firmą w sektorze wypożyczalni sprzętu medycznego. W 2019 roku poszerzyliśmy działalność o Małopolskę, a siedzibę w tym województwie zlokalizowaliśmy w Krakowie.


Wypożyczalnia sprzętu medycznego oferta


Od samego początku działalności stawialiśmy na szeroki wybór oferowanego sprzętu i to okazało się drogą do sukcesu. Dominującą gałęzią naszej działalności jest wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, obsługujemy duże grono zadowolonych klientów. Oferujemy usługę transportu,bezpłatnego wniesienia, a także instalacji łóżka w domu chorego. Po ustawieniu łóżka szkolimy domowników z obsługi i wręczamy instrukcję na wypadek gdyby przekazana wiedza umknęła najemcy. Jeśli pojawią się jakieś problemy czy niepewność odnośnie używanego sprzętu wystarczy skontaktować się z nami, a my pomożemy rozwiązać problem. W ofercie posiadamy łóżka klasyczne jak również komfortowe w obsłudze niezawodne łóżka elektryczne.


Rehavit, wiedza i doświadczenie

Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę na temat sprzętu medycznego i chętnie pomogą Państwu w doborze idealnego rozwiązania. Ogromna kultura osobistą i życzliwość pracowników zapewnia miłą atmosferę rozmów i negocjacji odnośnie sprzętu, Zapewniamy bardzo szybkie i dogodne terminy dostarczenia sprzętu.  

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi, na pewno znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie w bardzo przystępnych cenach.


wypożyczalnia sprzętu medycznego
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl