Sklep medyczny Kraków

Rehavit – Sprzęt Rehabilitacyjny Kraków


Nasz sklep medyczny Kraków to placówka, która powstała w wyniku dużego zainteresowania klientów z Małopolski naszą ofertą. Zdobyliśmy dużą popularność wśród klientów ze Śląska, a także w internecie. W związku z tym zdecydowaliśmy się na otwarcie placówki stacjonarnej sklepu medycznego Rehavit w Krakowie. Chcemy docierać do nowych klientów z najlepszą dostępną ofertą, zapewniając najlepszy sprzęt renomowanych producentów.


Sprzęt rehabilitacyjny Kraków – szeroki wybór


Oferujemy sprzęt rehabilitacyjny Kraków w szerokiej gamie. Zaspokoimy potrzeby każdego klienta. Równolegle ze sprzedażą nowego sprzętu prowadzimy też wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Ogromną popularnością cieszą się nasze łóżka rehabilitacyjne, zarówno manualne jak i elektryczne, a także materace przeciwodleżynowe. Dysponujemy także nowymi łóżkami rehabilitacyjnymi oraz materacami przeciwodleżynowymi. Stale wzbogacamy i poszerzamy naszą ofertę, by móc w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.


Rehavit – profesjonalny personel


Szalenie ważnym aspektem naszej działalności są relacje z klientami, w związku z tym od samego początku działalności stawiamy na stałe rozwijanie kompetencji naszej kadry. Wciąż podnosimy poziom wiedzy naszych pracowników, by mogli szczegółowo odpowiedzieć na Państwa pytania i profesjonalnie dobrać sprzęt. Dobieramy personel według ścisłych kryteriów ponieważ zawsze chcemy być profesjonalistami w swojej dziedzinie. Nasi zadowoleni klienci powracają do nas, a to dla nas ogromna satysfakcja.


Rehavit Kraków


Rehavit sklep medyczny Kraków to ogromny wybór sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym wyrobem lub produktem to zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy doradzą Państwu i pomogą dokonać wyboru.


Sklep medyczny Kraków, Sprzęt rehabilitacyjny Kraków

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.