Sklep ortopedyczny

Rehavit Kraków sklep medyczny


Urazy i schorzenia kręgosłupa i kończyn są nie tylko bolesne, ale często też ograniczają ruchomość lub prowadzą do całkowitego bezruchu. Na szczęście jednak można korzystać z wielu dostępnych form pomocy. Są to nie tylko zabiegi i operacje, ale też specjalne sprzęty i akcesoria, które są niezastąpione w rehabilitacji, codziennym życiu czy też w powrocie do pełnej sprawności. Pełną ofertę takich akcesoriów oferuje nasza firma, której siedzibą jest Kraków sklep medyczny ze sprzętem ortopedycznym dostarcza najlepsze rozwiązania, znacząco podnoszące komfort życia osób chorych i rekonwalescentów. Pomaga on wrócić do zdrowia, a gwarancją jego jakości są najlepsze marki, zajmujące się jego dostarczaniem.


Kraków sklep medyczny, rozbudowana oferta


Osobom z problemami ortopedycznymi, zarówno pomniejszymi, jak i poważnymi, zwykle niezbędne są ortezy. Oferujemy ich całą gamę, dostosowaną do różnych potrzeb i dedykowaną do wszelkich części ciała. Orteza nadgarstka, stawu kolanowego, skokowego czy kręgosłupa to tylko przykłady dostępnych produktów. Stabilizatory i korektory postawy to kolejna kategoria, należące do której produkty można znaleźć w naszym sklepie. Są one wykonane bardzo solidnie, dzięki czemu gwarantują pożądane efekty działania, a jednocześnie wygodne w użytkowaniu. Pacjenci mogą więc nie obawiać się, że korzystanie z tych akcesoriów będzie dla nich niewygodne i będzie wiązało się ze zmniejszonym komfortem funkcjonowania - są one stworzone w taki sposób, by było dokładnie odwrotnie.


Znakomitym wyborem są też poduszki ortopedyczne. Posiadają one specjalny, anatomiczny kształt i wypełnienie o optymalnej twardości. Są idealne dla osób uskarżających się na bóle ramion, pleców, a nawet głowy. Sprzyjają zachowanie odpowiedniej pozycji odcinka szyjnego kręgosłupa podczas snu, a przy tym odznaczają się bardzo długą żywotnością.


To tylko nieliczne przykłady wielu produktów, jakie można znaleźć w proponowanym asortymencie. W przypadku problemów z doborem konkretnych artykułów można korzystać z fachowej porady naszych konsultantów.

Kraków sklep medyczny
Ocena 5 (2 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl