Wynajem szybkim i tanim sposobem na pozyskanie potrzebnego sprzętu medycznego

Koszt zakupu nowego łóżka rehabilitacyjnego wraz z materacem przeciwodleżynowym jest wysoki i może sięgnąć kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli sprzęt medyczny będzie używany przez chorego przez długi czas, to warto zdecydować się na jego zakup na własność, ale przy krótkotrwałej rekonwalescencji bardziej opłacalny będzie wynajem. Przy przejściowej chorobie, kontuzji czy rekonwalescencji po operacji takie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. W wypożyczalni sprzętu medycznego można liczyć na fachowe doradztwo przy doborze odpowiedniego łóżka rehabilitacyjnego, zgodnie z potrzebami i możliwościami pacjenta.

 

 

Dlaczego warto wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne i materac przeciwodleżynowy?

 

 

W przypadku tymczasowej potrzeby korzystania ze sprzętu jakim jest łóżko rehabilitacyjne najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wypożyczenie go. Na czas rekonwalescencji pacjent będzie miał zapewnione odpowiednie warunki do codziennego funkcjonowania i wysoki komfort, a gdy sprzęt medyczny przestanie być już potrzebny, można go zwrócić. Nie trzeba przejmować się sprzedażą ani obniżeniem jego wartości. W przypadku urazu, zabiegu operacyjnego czy kontuzji powrót do zdrowia jest krótkotrwały, wobec czego nie ma potrzeby ponoszenia wysokich kosztów finansowych na zakup własnego łóżka rehabilitacyjnego.  

 

Łóżko rehabilitacyjne i materac przeciwodleżynowy w ofercie wypożyczalni Rehavit

  

Bogata i zróżnicowana oferta wypożyczalni pozwala na znalezienie sprzętu medycznego dostosowanego do potrzeb i możliwości pacjenta. Wszystkie łóżka są w pełni sprawne, atestowane i najwyższej jakości. Oferowany sprzęt ma możliwość regulacji wysokości i zmiany pozycji chorego, poręcza boczne chroniące przed wypadnięciem, wysięgnik z uchwytem do samodzielnej zmiany pozycji i kółka jezdne z hamulcem do łatwej zmiany miejsca łóżka. Do dyspozycji jest materac przeciwodleżynowy w przypadku osób stale leżących, stolik przyłóżkowy do komfortowego spożywania posiłków i nawet stojak do kroplówki, który umożliwia podawanie leków w domowych warunkach.

łóżko rehabilitacyjne, materac przeciwodleżynowy

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.