Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych - atrakcyjne ceny, szeroka oferta

Łóżka pielęgnacyjne na wynajem to rozwiązanie dla osób, które z uwagi na wypadek, kontuzję lub inne wydarzenie losowe są zmuszone korzystać z tego typu sprzętu, ale nie chcą go kupować na stałe. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest wypożyczalnia, w której na potrzebny okres czasu można wypożyczyć łóżko w różnej wersji ekonomicznej.


Łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia


Łóżko dla osób, które muszą długo leżeć powinno posiadać możliwości dostosowania do stanu zdrowia i zapobiegać odleżynom. Takie łóżko można wypożyczyć w profesjonalnej wypożyczalni. Atutem jest fakt, że jest to profesjonalny sprzęt dla osób chorych, po wypadkach np. komunikacyjnych, z przejściowymi problemami motorycznymi itp. Takie łóżko umożliwia podnoszenie się i wstawanie oraz zmianę pozycji i ułożenia ciała chorego.
Łóżko przeciwodleżynowe daje możliwość sprawniejszego zadbania o chorego, także w zakresie mycia, przebierania i zapobiegania odleżynom. Dobrej jakości łóżko, jakie można wypożyczyć, posiada możliwość regulowania wysokości całkowitej oraz poszczególnych części łóżka z użyciem wygodnego w obsłudze pilota. Ponadto łóżko posiada barierki boczne, które chronią przed upadkiem osoby chorej oraz wysięgnik z trójkątem, który umożliwia samodzielną zmianę pozycji osoby chorej. Dla osoby, która opiekuje się chorym na co dzień jest to znaczne ułatwienie pracy i mniejszy wysiłek, także z uwagi na możliwość odciążenia kręgosłupa.


Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Kraków


Korzystając z oferty dobrej wypożyczalni można zyskać profesjonalny sprzęt na potrzebny okres czasu i możliwość zaoszczędzenia w stosunku do ceny za nowe łóżko. Ponadto wypożyczalnia oferuje dostawę i montaż pod adres klienta, co ma znaczenie dla osób, które nie byłyby w stanie samodzielnie sobie z tym poradzić. Inną opcją jest możliwość wykupienia łóżka w trakcie wynajmu, jeśli pojawi się taka konieczność i kilka standardów łóżek dla wynajmujących: w wersji premium, standardowej i ekonomicznej, co pozwala na dopasowanie rodzaju łóżka do posiadanego budżetu.

wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego kraków, łóżko przeciwodleżynowe wypożyczalnia

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.