Sklep

Zadzwoń

Napisz

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Kraków, Śląsk

Łóżko szpitalne wynajem plus materac odleżynowy


Sprzęt rehabilitacyjny może być niezbędny w wielu przypadkach. Najczęściej potrzebują go osoby starsze, zmagające się z różnymi schorzeniami oraz pacjenci mający problemy z poruszaniem się. Na skutek urazu typu złamanie lub przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego także niezwykle wygodnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w specjalistyczny sprzęt medyczny. Najtańszym wariantem będzie łóżko szpitalne wynajem, do zestawu może zostać dołączony także odpowiednio dobrany materac odleżynowy. Jest też szereg innych pomocnych akcesoriów do wyboru.Łóżko szpitalne wynajem plus materac odleżynowy bezpieczny i tańszy niż zakup


 
Osoby niepełnosprawne, starsze, znajdujące się w trakcie rekonwalescencji potrzebują specjalistycznego sprzętu medycznego, dzięki któremu podwyższa się komfort życia codziennego i łatwiej sprawować opiekę nad pacjentem. Na korzyść wynajmu łóżka rehabilitacyjnego i szeregu innych akcesoriów szpitalnych przemawia przede wszystkim atrakcyjna cena. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, na które może pozwolić sobie każdy. Wypożyczalnia zadba o to, aby oferowane produkty spełniały najwyższe standardy, były bezpieczne w użytkowaniu. Można wynająć łóżko plus materac odleżynowy na określony czas, po czym bez problemu zwrócić. Pracownicy zarówno dostarczą sprzęt i go zamontują, jak i odbiorą od klienta, gdy tylko przestanie być potrzebny. 
 
Opłaty dotyczą wyłącznie użytkowania, nie trzeba ponosić kosztów związanych z serwisem, konserwacją i utrzymaniem w nienagannym stanie. Comiesięczna opłata za wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego plus materac odleżynowt jest relatywnie niska, dzięki czemu nie obciąża nadmiernie budżetu. Nie trzeba martwić się o późniejszą odsprzedaż sprzętu ani znalezienie miejsca na jego przechowywanie na czas niekorzystania z niego. Sprzęt medyczny, w tym materac odleżynowy, można wypożyczyć nawet na miesiąc lub kilkanaście miesięcy. Nie trzeba zajmować się żadnymi naprawami, a w razie awarii lub wystąpienia problemów z prawidłowym działaniem łóżka plus materac odleżynowy klient ma zagwarantowaną szybką i profesjonalną pomoc serwisową.
 


Łóżka szpitalne wynajem plus materac odleżynowy 

niezwykłym udogodnieniem dla pacjenta


 
Problemy z poruszaniem się sprawiają, że konieczna staje się specjalistyczna opieka. Znacznie łatwiej o jej zapewnienie w momencie wyposażenia się w łóżko szpitalne wynajem plus materac odleżynowy. Chory nie musi przebywać w placówce medycznej, można stworzyć mu komfortowe warunki do życia i przyspieszyć powrót do zdrowia, wzbogacając jego pokój o niezbędne sprzęty medyczne. Ich wypożyczenie nie wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów. Ogromną wygodą jest korzystanie na co dzień z nowoczesnego łóżka rehabilitacyjnego sterowanego za pomocą pilota. Pozwala to na szybkie i bezproblemowe zmienienie pozycji. Pacjent może komfortowo spożywać posiłki, poddawać się zabiegom pielęgnacyjnym i rehabilitacyjnym, przyjmować lekarstwa. Zwykłe łóżka nie zapewniają należytego bezpieczeństwa, łatwo również o upadek. Warto wobec tego zapewnić bliskiej osobie wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz  wygodny materac odleżynowy zapobiegającym powstawaniu odleżyn.

materac odleżynowy, łóżko szpitalne wynajem
Ocena 4 (2 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl