Wypożyczalnia Łóżek rehabilitacyjnych Rehavit

Rehavit wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych


Od blisko dekady wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Rehavit  dostarcza klientom pomoc w trudnych sytuacjach życiowych związanych z chorobą. Nasz model biznesowy opieramy na dostarczaniu pomocy naszym klientów i poprawianiu ich komfortu życia. Od początku naszej działalności obsłużyliśmy już tysiące klientów, którzy nadal korzystają z naszych usług i do nas powracają. Dzieję się tak ponieważ posiadamy wysokiej klasy, niezawodny sprzęt oraz ogromną wiedzę i doświadczenie, by móc doradzać w tematach związanych w rehabilitacją. Stale rozwijamy nasze kompetencje, aby jak najlepiej móc pomagać naszym klientom w wyborze i dostarczać najlepszy sprzęt rehabilitacyjny.


Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, transport i wniesienie


Przy każdym zamówieniu łóżka rehabilitacyjnego zapewniamy naszym klientom transport i wniesienie łóżka. Nasi pracownicy szybko i fachowo dostarczą Państwu łóżko, złożą je i zainstalują we wskazanym miejscu. Możecie też Państwo zadać wszystkie nurtujące Was pytania, na które odpowiemy w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę. Następnie przeprowadzimy szkolenie z obsługi łóżka i mogą już Państwo w pełni cieszyć się poprawek komfortu i jakości funkcjonowania chorego. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości czy pytania wystarczy do nas zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy.


Materace przeciwodleżynowe


Materace przeciwodleżynowe znacząco podnoszą jakość życia chorego. Materace zapobiegają powstawaniu odleżyn jeśli stan zdrowia chorego uniemożliwia częste zmiany pozycji. Natomiast jeśli zdarzyła się sytuacja, że odleżyny się już pojawiły to wtedy materac działa wspomagająco w ich leczeniu. Każdy materac posiada pokrowiec, który łatwo możemy zdjąć i uprać. Koszt wynajmu takiego sprzętu się znikomy w porównaniu do możliwości, które daje. Materace polecamy do każdego łóżka ponieważ znacząco wpływają na stan zdrowia chorego, a także komfort jego funkcjonowania.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami bądź wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. W przypadku kiedy nie mogą Państwo rozmawiać prosimy o pozostawienie numeru kontaktowego, oddzwonimy we wskazanym terminie.


wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, materace
Ocena 5 (2 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl