Sklep

Zadzwoń

Napisz

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Rehavit – duży asortyment i profesjonalizm w leczeniu różnych dolegliwości

Gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego?


Wypozyczenie lozka szpitalnego wcale nie musi być poprzedzone długimi poszukiwaniami i skomplikowanymi transakcjami. Można to zrobić w wygodny i odpowiedni dla klienta sposób w wypożyczalniach sprzętu medycznego. Miejsca te posiadają spory asortyment, który pozwala przejść przez okres rehabilitacji lub chorobę przewlekłą w najbardziej komfortowy sposób. Co można tam znaleźć? Czy jest to opłacalne? 


Gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego? Zalety korzystania z usług wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego  


Choroby i kontuzje dość często zaskakują. Wtedy potrzebne jest podjęcie konkretnych kroków. Do jednych z dylematów, z którymi borykają się osoby z dysfunkcjami lub opiekujące się poważnie chorymi, należy to, skąd wziąć potrzebny do leczenia sprzęt. Urządzenia tego typu nie są przecież dostępne w wielu miejscach. W tym celu warto kierować się do sklepów medycznych lub wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Ta druga opcja jest znacznie bardziej opłacalna – zwłaszcza, gdy potrzebne jest łóżko lub materac. Miejsca te oferują różne modele urządzeń, a także służą poradami ekspertów. 


Co znajduje się w ofercie wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych Rehavit? 


Wieloletnie doświadczenie w branży sprzętu medycznego pozwala zaufać specjalistom z Rehavit. Oferta firmy to przede wszystkim różnego rodzaju łóżka rehabilitacyjne. Znaleźć w niej można m.in. urządzenia z regulowaną wysokością, częścią tułowia i podnóżka, a także z ruchomymi barierkami, na kółkach z hamulcami lub sterowane pilotem. Oprócz tego wypożyczyć można również podnośniki rehabilitacyjne oraz szyny CPM, które służą do rehabilitacji stawu kolanowego oraz biodrowego po operacji. Na szczególne wyróżnienie w ofercie zasługują materace przeciwodleżynowe, które nie tylko zapobiegają powstawaniu odleżyn u osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się, ale także łagodzą dolegliwości w schorzeniach układu mięśniowego i kostno-stawowego. Znajdują też zastosowanie w łagodzeniu przebiegu niedowładów i nerwobóli oraz w zwalczaniu zaburzeń snu. W zestawie otrzymuje się pokrowiec zmywalny oraz wkład z pianki poliuretanowej. 


Kupno czy wypożyczenie sprzętu do rehabilitacji? Co się bardziej opłaca? 


Główną zaletą, którą dostrzegają klienci wypożyczalni, są zmniejszone koszty leczenia lub rehabilitacji. Okres rekonwalescencji lub choroby przewlekłe, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu, nierzadko bywają sporym obciążeniem finansowym – zarówno dla osoby, która wymaga leczenia, jak i jej najbliższych osób. Nic dziwnego, że podejmując kolejne kroki ku zdrowieniu lub zaznaniu ulgi w chorobie, szuka się stosunkowo niedrogich rozwiązań. 


Trudno zaprzeczyć, że sprzęt rehabilitacyjny jest bardzo drogi i nie każdy może pozwolić sobie na jego kupno. Poza tym, wypożyczenie – w większości przypadków – zwyczajnie bardziej się opłaca. Łóżka i inne urządzenia dla chorych można wypożyczyć na preferowany okres. Należy jednak podkreślić, że użytkowanie sprzętu np. przez kilka miesięcy jest lżejsze dla portfela niż krótkotrwałe korzystanie z niego i ponowne wypożyczenie. 

gdzie wypożyczyć łóżko dla chorego, wypozyczenie lozka szpitalnego
Ocena 4.84 (12 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl