Sklep

Zadzwoń

Napisz

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym i ortopedycznym

Całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego Kraków


Osoby niebędące w stanie samodzielnie się poruszać, wymagające przebywanie w pozycji leżącej, potrzebują odpowiedniej opieki. Ogromnym ułatwieniem są łóżka ortopedyczne elektryczne i różne sprzęty medyczne. Podnoszą one komfort życia. Łóżko medyczne i pomoce ortopedyczne ułatwiają zorganizowanie specjalistycznej opieki. Najlepszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest wypożyczenie sprzętu medycznego. Można liczyć na ogromny wybór, a wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy pomogą w doborze odpowiedniego łóżka wraz z materacem przeciwodleżynowym. Klienci płacą wyłącznie ustaloną kwotę wynajmu i decydują o tym, jak długo będą korzystać z usług wypożyczalni.


Łóżka do domu pacjenta


Obecnie osoby z ograniczonymi możliwościami ruchowymi mogą liczyć na szybkie uzyskanie profesjonalnej pomocy. Wypożyczalnia zapewnia nowoczesny sprzęt medyczny, wysokiej jakości, renomowanych producentów. Godne polecenia są przede wszystkim elektryczne łóżka ortopedyczne. Urządzeniem może sterować za pomocą pilota zarówno pacjent, jak i jego opiekun. Pozwala to w szybki i prosty sposób na zmienienie pozycji, w zależności od wykonywanej czynności. Chory może komfortowo spożywać posiłki, łatwiej jest również wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i ćwiczenia rehabilitacyjne. Łóżka są wyposażone w barierki, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie, chronią przed groźnymi upadkami, mogącymi skończyć się złamaniem, pogorszeniem stanu zdrowia pacjenta.


Jako że zakup profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów, to zdecydowanie lepszym wyborem będzie całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego Kraków. Jeśli łóżko przestanie być używane, to można je bezproblemowo zwrócić. Dostarczeniem sprzętu medycznego i jego odbiorem zajmą się pracownicy wypożyczalni, co stanowi kolejne udogodnienie dla klienta. Zaletą wynajmu łóżka rehabilitacyjnego jest również gwarancja wymiany urządzenia w razie wystąpienia awarii. Pozwala to na uniknięcie narażenia pacjenta na niedogodności związane z niemożliwością używania sprzętu medycznego.


Firma zapewnia kompleksową obsługę, indywidualne podejście do każdego klienta. Dostarczamy wybrany sprzęt pod wskazany adres. Przy zamówieniu wypożyczania łóżka rehabilitacyjnego, montujemy je w domu u klienta i szkolimy z obsługi, aby użytkowanie ni emiało tajemnic i stanowiło ułatwienie w życiu codziennym.

Łóżka ortopedyczne elektryczne, Całodobowa wypożyczalnia sprzętu medycznego kraków
Ocena 4.9 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl