Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kraków

Rehavit, wypożyczalnia sprzętu medycznego

 

Od 2019 roku zdobywamy doświadczenie jako wypożyczalnia sprzętu medycznego. Stworzyliśmy najlepszą i największą wypożyczalnię sprzętu na Śląsku. Aktualnie postanowiliśmy umożliwić skorzystanie z naszej oferty klientom z Krakowa i województwa małopolskiego ponieważ jesteśmy przekonani, że chorzy z małopolski potrzebują nas jako partnerów. Każdego dnia niesiemy pomoc osobom chorym lub podczas rehabilitacji, posiadamy ogromne doświadczenie dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania w każdej, najtrudniejszej sytuacji.

 

Łóżko rehabilitacyjne – pomoc dla chorych

Łóżko rehabilitacyjne znacznie podnosi komfort funkcjonowania osoby chorej oraz jej opiekunów. Dostarczamy łóżka najwyższej jakości światowej klasy producentów. W ofercie posiadamy zarówno łóżka używane jak i nowe. W zależności od potrzeb dysponujemy łóżkami elektrycznymi, które są bardzo proste w obsłudze, a znacznie ułatwiają funkcjonowanie chorego.

Nasz wysoko-wykwalifikowany personel zainstaluje łóżko w Państwa mieszkaniu, przeszkoli z obsługi i odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Zapewniamy transport łóżka pod wskazany adres oraz wniesienie do mieszkania, więc zadania logistyczne są po naszej stronie i nie musicie się Państwo tym zagadnieniem martwić.

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Rehavit zaprasza

 

Jeśli szukacie Państwo naprawdę dobrego i sprawdzonego sprzętu to zapraszamy do kontaktu, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i w każdej sprawie jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu medycznego w bardzo atrakcyjnych cenach. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze i podzielimy się swoją wiedzą w temacie. Kochamy swoją pracę i wykonujemy ją z pasją. Cieszy nas, że poprzez swoja pracę możemy nieść pomoc osobom potrzebującym.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą mailową, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kraków, Łóżko rehabilitacyjne

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.