Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kraków

Rehavit, wypożyczalnia sprzętu medycznego


Od 2019 roku zdobywamy doświadczenie jako wypożyczalnia sprzętu medycznego. Stworzyliśmy najlepszą i największą wypożyczalnię sprzętu na Śląsku. Aktualnie postanowiliśmy umożliwić skorzystanie z naszej oferty klientom z Krakowa i województwa małopolskiego ponieważ jesteśmy przekonani, że chorzy z małopolski potrzebują nas jako partnerów. Każdego dnia niesiemy pomoc osobom chorym lub podczas rehabilitacji, posiadamy ogromne doświadczenie dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania w każdej, najtrudniejszej sytuacji.


Łóżko rehabilitacyjne – pomoc dla chorych

Łóżko rehabilitacyjne znacznie podnosi komfort funkcjonowania osoby chorej oraz jej opiekunów. Dostarczamy łóżka najwyższej jakości światowej klasy producentów. W ofercie posiadamy zarówno łóżka używane jak i nowe. W zależności od potrzeb dysponujemy łóżkami elektrycznymi, które są bardzo proste w obsłudze, a znacznie ułatwiają funkcjonowanie chorego.

Nasz wysoko-wykwalifikowany personel zainstaluje łóżko w Państwa mieszkaniu, przeszkoli z obsługi i odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Zapewniamy transport łóżka pod wskazany adres oraz wniesienie do mieszkania, więc zadania logistyczne są po naszej stronie i nie musicie się Państwo tym zagadnieniem martwić.


Wypożyczalnia sprzętu medycznego Rehavit zaprasza


Jeśli szukacie Państwo naprawdę dobrego i sprawdzonego sprzętu to zapraszamy do kontaktu, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i w każdej sprawie jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu medycznego w bardzo atrakcyjnych cenach. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze i podzielimy się swoją wiedzą w temacie. Kochamy swoją pracę i wykonujemy ją z pasją. Cieszy nas, że poprzez swoja pracę możemy nieść pomoc osobom potrzebującym.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą mailową, jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kraków, Łóżko rehabilitacyjne
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl