Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Kraków

Rehavit – wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, sklep medyczny 


Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Kraków została otwarta z myślą o klientach z Krakowa, a także całego regionu Małopolski. Oferujemy możliwość wynajęcia sprzętu nowego oraz używanego w bardzo korzystnych cenach. Dodatkowym naszym atutem jest profesjonalna obsługa prowadzona przez wykwalifikowanych, profesjonalnych pracowników. Nasz kadra doskonale zna sprzęt, który posiadamy w ofercie, w związku z czym jesteśmy w stanie dobrze doradzić i pomóc wybrać najlepszy sprzęt do Państwa potrzeb. Prowadzimy wynajem krótko oraz długo okresowy. Warto dokładnie przemyśleć na jaki czas potrzebujemy dany sprzęt ponieważ najem długoterminowy jest z reguły bardziej opłacalny dla domowego budżetu. W celu zapoznania się z ofertą wystarczy skontaktować się z nami, odpowiemy na wszelkie pytania.


Rehavit – sklep medyczny Krakow


Rehavit to nie tylko wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Kraków, prowadzimy również sklep medyczny Krakow. Posiadamy w ofercie bardzo szeroki asortyment sprzętu medycznego najlepszych, renomowanych producentów. Dostarczamy najlepszy sprzęt klientom z Małopolski oraz Śląska. Ze względu na duży zasięg działalności naszej firmy jesteśmy w stanie negocjować bardzo korzystne warunki, aby móc następnie przedstawić Państwu atrakcyjne ceny na sprzęt medyczny, ortopedyczny i rehabilitacyjny. Kładziemy szczególny nacisk w firmie Rehavit na kontakt z klientami, zapewniamy wiedzę doświadczenia, a także miłą obsługę.


Jeśli szukacie Państwo sprzętu medycznego, ortopedycznego czy rehabilitacyjnego z całą pewnością znajdziecie go w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań odnośnie naszej oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną oraz poprzez e-mail. Nasi Pracownicy odpowiedzą na wszystkie interesujące Państwa zagadnienia i doradzą w wyborze najlepszego, profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego, a następnie ustalą dogodny dla Państwa termin dostawy. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości to nie wahajcie skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Kraków 140 / średnia, Sklep medyczny

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.