Sklep

Zadzwoń

Napisz

Wypożyczenie łóżka szpitalnego cena

Wypożyczenie łóżka szpitalnego cena


Oferujemy Państwu wynajem specjalistycznych łóżek rehabilitacyjnych, przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych i po wypadkach, które chcą w bezpieczny sposób dążyć do poprawy swojej sprawności oraz zadbać o komfort podczas wykonywania codziennych czynności. Dzięki ofercie naszej wypożyczalni nie muszą Państwo kupować łóżka rehabilitacyjnego samodzielnie, co jest znaczącym wydatkiem, a często nie jest konieczne, gdyż łóżko jest potrzebne tylko na pewien odcinek czasu.


Specjalistyczne łóżko rehabilitacyjne przeznaczone dla osób chorych, po wypadkach komunikacyjnych i w trakcie rehabilitacji to najlepszy wybór, który daje możliwość zadbania o komfort w czasie wykonywania codziennych czynności. To też szansa na lepszą przyszłość i szybszy powrót do sprawności. Z kolei dla opiekunów tego typu łóżko jest opcjonalny wyborem, zapewniającym odpowiednią opiekę nad chorym oraz wygodę każdego dnia.


Cena nowego łóżka rehabilitacyjnego jest dość wysoka i nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na tego typu zakup. W praktyce taki nowy sprzęt to często wydatek kilku tys. zł., co przekracza możliwości wielu domowych budżetów. Ceny nowych łóżek możecie państwo sprawdzić w naszym sklepie. Jednak istnieje możliwość wypożyczenia specjalistycznego łóżka w naszej wypożyczalni, co daje możliwość oszczędzenia, a jednocześnie zadbania o komfort osoby chorej.


Dlaczego wypożyczenie łóżka medycznego w naszej wypożyczalni jest opłacalne?


Bez wątpienia wypożyczenie specjalistycznego łóżka medycznego to opcja znacznie bardziej opłacalna niż zakup - szczególnie dla osób, które ze względów finansowych nie mogą pozwolić sobie na kosztowny wydatek na nowy sprzęt. 


Nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne łóżka, sterowane za pomocą pilota, co jest bardzo wygodne zarówno dla samej osoby chorej, która może samodzielnie podnosić lub obniżać łóżko, np. na potrzeby zjedzenia posiłku, jak również dla opiekuna.


Zasadność wypożyczenia łóżka wynika również z faktu, że często osoba będąca np. w trakcie rehabilitacji potrzebuje tego typu sprzętu na kilka miesięcy lub jakiś inny odcinek czasu, a po zakończeniu rehabilitacji łóżko z powrotem oddaje się do naszej wypożyczalni, co jest dosyć łatwe i praktyczne i nie ma tutaj konieczności szukania kupca. Dlatego jest to tak wygodna forma dla naszych klientów, którzy nie potrzebują łóżka medycznego na własność, ale tylko na pewien odcinek czasu.
W praktyce w praktyce koszt miesięczny wypożyczenia łóżka to ok 100 złotych, co nie obciąża znacząco domowego budżetu, a jednocześnie pozwala korzystać ze sprzętu wysokiej jakości - bo właśnie tego typu łóżka medyczne posiadamy na stałe w swojej ofercie.

Jeśli szukasz specjalistycznego sprzętu medycznego, takiego jak łóżko oraz innych rodzajów sprzętów, niezbędnych do codziennej opieki nad osobą chorą i niepełnosprawną lub po wypadku, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Prawdopodobnie jest to dla Ciebie najbardziej opłacalne rozwiązanie, zapewniające satysfakcję i możliwość kompleksowego zadbania o bliską osobę.

wypożyczenie łóżka szpitalnego cena
Ocena 4.69 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl