Sklep

Zadzwoń

Napisz

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych działająca na Śląsku i w Małopolsce

Jeśli ktoś potrzebuje łóżka rehabilitacyjnego na określony czas, to świetnym rozwiązaniem będzie wynajęcie go. Profesjonalny sprzęt z wypożyczalni może być użytkowany tak długo, jak będzie potrzebny i nie wiąże się to z wysokimi kosztami. Wszystko zostanie zainstalowane przez wyspecjalizowane ekipy w pokoju pacjenta, dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i preferencji. 


Łóżka rehabilitacyjne Dąbrowa Górnicza do wynajęcia 


W przypadku osób tymczasowo unieruchomionych świetnym rozwiązaniem staje się wynajęcie wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjnego w przystępnej cenie w wypożyczalni łóżka rehabilitacyjne Dąbrowa Górnicza. Za pomocą specjalistycznego sprzętu medycznego zwiększa się komfort pacjenta i przyspiesza powrót do zdrowia. Jest to świetne rozwiązanie przykładowo do domowej rekonwalescencji. Pracownicy zajmą się dowozem sprzętu do klienta, jego wniesieniem i zamontowaniem. Zademonstrują także domownikom działanie łóżka, można liczyć na udzielenie wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie dotyczące korzystania z niego. Wypożyczenie sprzętu medycznego jest znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż zakup. Można liczyć na zaoszczędzenie kilku tysięcy zł.


Do wyboru jest wiele modeli łóżek rehabilitacyjnych, co pozwala na dobranie optymalnego modelu do potrzeb pacjenta. Najczęściej wybór pada na nowoczesny sprzęt elektryczny, czyli sterowany zdalnie za pomocą pilota. Przekłada się to na ogromną wygodę dla pacjenta i jego opiekuna. Bezproblemowa regulacja wysokości gwarantuje kolejne udogodnienie. W ofercie znajduje się wyłącznie wysokiej jakości sprzęt medyczny, który został wykonany z wytrzymałych materiałów, niezwykle solidny. Jest on certyfikowany, spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Pacjenci mogą liczyć na wysoki komfort podczas wypoczynku, rehabilitacji, spożywania posiłków, zabiegów pielęgnacyjnych.


Profesjonalne wsparcie w postaci łóżka medycznego do domowego użytku

W przypadku osób mających problemy zdrowotne, niemogących samodzielnie poruszać się, niezwykle istotne będzie zapewnienie profesjonalnej opieki. Wygodne łóżko, które podpiera właściwie ciało użytkownika i chroni przed odleżynami sprawdza się idealnie. Można także od razu dopasować odpowiedni materac stabilizujący plecy, zapewniający właściwe ułożenie w różnych pozycjach. Łóżko rehabilitacyjne idealnie sprawdza się dla osób z rozmaitymi schorzeniami, po kontuzjach, wypadkach, udarach. W przypadku łóżek medycznych zmienianie pozycji ciała nie sprawia większych problemów. Można także przyjąć pozycję trendelenburga. W zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria typu zagłówek, który zapewnia komfortowe podparcie, wysięgnik, nawet podporę nóg.


Łóżka rehabilitacyjne z wypożyczalni są sprawdzone, sprawne pod kątem technicznym, gotowe do użycia. Cechują się wzmocnioną i stabilną konstrukcją. Można liczyć na wynajęcie profesjonalnego sprzętu renomowanych marek. Przekłada się to na pełne bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność. Tego typu mebel stanowi skuteczne wsparcie w opiece nad schorowanym lub kontuzjowanym pacjentem. Nie ma problemu z optymalnym ustawieniem pozycji i regulowaniem wysokości. Jako że pracownicy wypożyczalni przywożą łóżko i zajmują się jego montażem w wyznaczonym miejscu, klienci nie muszą martwić się samodzielnym złożeniem. Podnoszą wyłącznie niewielki koszt w postaci comiesięcznej opłaty za użytkowanie sprzętu. Może ona wynosić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych na miesiąc. 


Jakie są wymiary łóżka rehabilitacyjnego? 


Przy wyborze łóżka rehabilitacyjnego należy mieć na uwadze jego rozmiar, aby dopasować go do metrażu pomieszczenia. W ofercie dostępne są modele dla osób dorosłych i dzieci, osób wyższych i cięższych. Standardowe wymiary łóżka rehabilitacyjnego to około 210 x 100 cm. W przypadku leżyska dwusegmentowego jest to 200 x 90 cm. Można liczyć na ruchome barierki po obu stronach łóżka, co przekłada się na większe bezpieczeństwo użytkowania. Zabezpiecza pacjenta przed wypadnięciem. Łóżka mogą być wykonane z rozmaitych materiałów, z barierkami metalowymi lub drewnianymi. Istotne jest odpowiednie usytuowanie mebla, aby nie było problemu z dostępem do niego z obu stron Łóżko rehabilitacyjne z wypożyczalni przyda się każdej osobie, która nie może samodzielnie funkcjonować i poruszać się we własnym zakresie. Warto je wynająć w przypadku poważnego schorzenia, po złamaniach.
 
Na uwadze warto mieć także to, w jakie kółka zostało wyposażone łóżko rehabilitacyjne. Ich obecność jest niezwykle istotna, gdyż ułatwia przenoszenie mebla. Staje się to niemalże bezwysiłkowe. Łóżko z kółkami sprawia, że nie trzeba przenosić pacjenta na wózek inwalidzki. Nie może zabraknąć także poręczy, które pełnią funkcję ochronną. Bazą łóżka jest oczywiście leże, które może być drewniane lub metalowe. To właśnie ona odpowiada za komfort użytkowania i stabilność. W połączeniu z materacem przeciwodleżynowym uzyska się profesjonalny sprzęt medyczny, który uprzyjemni pacjentowi czas i przyśpieszy powrót do zdrowia. Łóżka elektryczne pozwalają na bezproblemowe podnoszenie i obniżanie chorego.

łóżka rehabilitacyjne dąbrowa górnicza, wymiary łóżka rehabilitacyjnego
Ocena 0.00 (0 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl