Sklep ortopedyczny Kraków

Rehavit – wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Kraków


Nasz sklep ortopedyczny oferuje szeroka gamę sprzętu ortopedycznego. W asortymencie posiadamy znany, sprawdzony sprzęt uznanych, światowych firm. Działamy na szeroką skalę w związku z czym możemy zaproponować Państwu naprawdę korzystne warunki zakupu. Znamy bardzo dobrze całość sprzedawanego sprzętu co pozwala nam doradzić przy wyborze najlepsze rozwiązania. Obsługujemy również serwis sprzętu, naprawy gwarancyjne jak i po okresie gwarancyjnym. 


Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Kraków


Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Kraków posiada znaczny udział w naszej działalności. Są to usługi cieszące się niesłabnącą popularnością. W momencie kiedy w domu przebywa osoba przewlekle chora lub wymagająca rehabilitacji wtedy łóżko staje się sprzętem niezbędnym w codziennym życiu. Posiadamy łóżka manualne oraz elektryczne, szczególnie polecamy te drugie ze względu na prostotę obsługi i znacznie większą jakość komfortu używania. W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka używane oraz całkowicie nowe. Nasi kompetentni pracownicy dowiozą łózko do mieszkania, wniosą je i rozłożą, a także przeprowadzą szkolenie w zakresie obsługi. Na wszelki wypadek w razie potrzeby zostawimy Państwu papierową instrukcje obsługi.


Sklep rehabilitacyjny Kraków


Równolegle ze wspomnianymi wcześniej typami działalności prowadzimy sklep rehabilitacyjny Kraków. Zapraszamy wszystkie osoby potrzebujące sprzętu rehabilitacyjnego. Zapewniamy, że każdy szukający sprzętu odnajdzie go właśnie w naszym sklepie rehabilitacyjnym. Jesteśmy stale gotowi doradzić przy wyborze sprzętu i polecamy zawsze najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Zadowolenie i miła atmosfera są zapewnione.


Sklep ortopedyczny Kraków, Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych Kraków
Ocena 5 (10 Głosy)

Sprawdź ofertę naszego sklepu ze sprzętem ortopedycznym.

orto-sklep.pl